EKRANI KIRIK TVLERİNİZ ALINIR.

  

LCD - LED- PLAZMA PANEL EKRAN Tamir Merkezi

TV  LCD LED  PANEL Tamir ve Bakım Hizmetimiz

 
İstanbul Anadolyaksinda Tv Tamir Hizmetlerimiz
 ile siz değerli müşterimize bir telefon kadar uzaktayız. Hızlı ve
 Kaliteli Tv Tamir Hizmetimiz ile amacımız güveninizi kazanmaktır.

HER MARKA VE MODELDE PROFESYONEL TELEVIZYON TAMIRI VE TV SERVISI

 

 Anadolu yakası tv tamir   bölgesinde tv tamiri yaptıracak televizyon sahiplerine en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Evinizden alınan led tv, lcd tv, plazma tv’leriniz atölye’ye alınarak arıza tespiti yapılır. Size fiyat bilgisi verildikten sonra tv’nizin tamiri, onarımı yapılır.

Bu kadar yoğun kullanılan ve saatlerce çalışan elektronik eşya elbette ki arızalanabilmektedir. Bu durumlarda televizyonların kaliteli ve güvenilir bir şekilde arızasının tespit edilmesini ve onarılmasını sağlayacak nitelikte bir Televizyon Tamircisi bulmak kolay değildir. Bu durumlar için firmamız yıllardır kaliteli ve tüm televizyon markalarını kapsayan bir Teknik Servis hizmeti sunmaktadır.

Hizmet alanlarımız

TV Tamir ve Bakım Hizmetimiz 

İstanbul Servis Tv Bakım ve Tamir Hizmetlerimiz ile siz değerli müşterimize bir telefon kadar uzaktayız. Hızlı ve Kaliteli Tv Tamir Hizmetimiz ile amacımız güveninizi kazanmaktır.
LCD TV’ler, Plazma TV’ler, Led TV’ler, 4K TV’lerin tamirinde uzmanlaşmış ekibimiz, Tamir, onarım, bakımını yaptırmak istediğiniz tüm televizyonlarınızı tamir servisimize getirilir. Bakım, tamir ev onarımı yapıldıktan sonra ister siz gelip alabilirsiniz, isterseniz biz teslim ederiz.
Hizmetini verdiğimiz servisler, markalar ve bölgeler aşağıda belirtilmiştir.

Televizyonlarınızın modeli ne olursa olsun, yetkili ve konusunda uzman personeli ile hizmet veren firmamız, garantili servis hizmetleri vermektedir.marka konusunda gerçek bağlamda bilgi ve birikime sahip olan personellerimiz sizlere en kısa süre içerisinde en kaliteli hizmeti verecektir.Firmamızı gönül rahatlığı ile arayabilir, Tüm marka tüm televizyonlarınız için garantili servis hizmetlerimizden 7 gün 24 saat faydalanabilirsiiz.İstanbul’un tüm Anadolu Yakası’na hizmet veren firmamız, sizlere garantili teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Tamirini yaptığımız tüm cihazlar için kullanıcı hatasından kaynak lanmamak şartı ile garanti vermekteyiz.

Sitede İsmi Geçen Ve Gösterilen Logolar İlgili Firmaların Tescilli Logolarıdır Firmamız Özel  Olarak Hizmet Vermektedir.Markalar İle İlgimiz yoktur.